ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עבירות כלכליות

  עידן האינטרנט והרשתות החברתיות הפך עבירות כלכליות לכאלה שהרבה יותר פשוט ואפילו נוח לבצע. אמנם יש אבטחת מידע ברמה גבוהה אך לא תמיד אפשר לסמוך עליה ויש את מי שיודע איך להערים על מנגנוני האבטחה האלה לצורך תועלת אישית שלו. בזה בדיוק עוסקות עבירות כלכליות וכספיות או כפי שהן מכונות בשפה המקצועית של עולם המשפט – עבירות צווארון לבן. הנחת היסוד בעבירות כאלה היא שלא מדובר בתקלה או תאונה אלא מדובר בכוונת מכוון, בעבירה שבוצעה במודע וביודעין על ידי מי שיש לו גישה לכספים או סמכות להתעסק בהם. בהרבה מקרים יהיה מדובר באנשי עסקים או מלווי משקיעים, למשל.

  למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 03-6116299

  החשיבות של התמודדות משפטית נכונה עם עבירות כלכליות

  אין להקל ראש בשום סוג של עבירה על החוק ובוודאי שלא כאשר מדובר בפשעים או עבירות כלכליות. יש מי שעולמם חרב עליהם בשל מעילה או גניבת כספים ויהיה להם קשה ביותר, עד כדי בלתי אפשרי למצוא את הדרך להשתקם כלכלית במהלך המשפט או ההליך המשפטי. מעבר לכספים שנעלמו ויכולים להרוס חיים שלמים יהיה מדובר גם באובדן של אמון בבני אדם, מה שיהיה קשה מאד לשקם. מכאן שחשוב מאד לכל הפחות להיות מלווים על ידי עורך דין פלילי מנוסה שמכיר את התחום. בנוסף לכך, יש מי שמוצא נחמה קטנטנה בידיעה שהעבירה לא בוצעה רק כנגדו ובמצבו יש עוד אנשים.

  עבירות כלכליות

  מה לעשות כשחושדים שבוצעה עבירה כלכלית?

  מי שחושד שבוצעה כנגדו עבירה שקשורה בכספים שהוא השקיע או שמר בפלטפורמה מסוימת צריך לנסות ליישר את ההדורים מול האנשים שמולם פעל ובמידת הצורך, אם הוא חש שהוא לא מקבל את המענה הדרוש והמתאים לו – עליו לפנות בדחיפות לעורך דין פלילי שעוסק גם בייעוץ במקרים של עבירות כלכליות. עורך הדין יכיר בדיוק את התחום, ייעץ מה לעשות ויבין לעומק במה מדובר ואיך יהיה הכי כדאי להתמודד.

  יש לכם חשד שבוצעה עבירה כלכלית עם הכסף שלכם? פנו לקבלת ייעוץ מקצועי אישי במשרד עו"ד כהן סטרשנוב ותוכלו לדעת מה לעשות.למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 03-6116299

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   03-6116299 WhatsApp
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין