ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הלבנת הון

  הלבנת כספים

  עולם הפשע מוצא אינספור דרכים להתחדש ולהסתיר את הפעולות המבוצעות בו, זאת ללא הפסקה וללא הרף. הלבנת כספים, או הלבנת הון, היא פעולה שהמטרה שלה היא להסתיר, שלא לומר להסוות כספים שהמקור שלהם לא חוקי בפעולות שלכאורה ועל פני השטח הן לגיטימיות וחוקיות, בעוד כמובן אין זה המצב. מקור הכספים יכול להיות דמי פרוטקשן שנגבים מבעלי עסקים, תמורת מכירה של סמים ואפילו תשלום בגין רצח או פגיעה באדם אחר. את הכספים מסתירים כחלק מהוצאות או הכנסות של עסק קיים וחוקי ולכאורה נראה שאין שום פעילות פושעת או לא חוקית בהתנהלות הכלכלית.
  למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 03-6116299

  החומרה של כל פעולה בנושא של הלבנת כספים

  אנשים ממוצעים מן השורה לא צריכים להסתיר את הכספים שהם מרוויחים ולכן הנושא של הלבנת כספים מקושרת מיידית לעולם המשפט הפלילי. היא מקובלת ומוכרת בקרב ארגוני פשיעה שמנהלים עסקים לכאורה לגיטימיים במרחב הציבורי ותוך כדי גם מעלימים סכומי כסף גדולים שמגיעים לידיהם של מי שמנהל אותם. רשויות אכיפת החוק עושות ומשקיעות לא מעט מאמצים על מנת למגר את התופעה, שכן לא מדובר רק בנושא של הלבנת ההון אלא תמיד יהיו מלווים לכך פשעים נוספים במעגל שאינו נגמר אף פעם. עורך הדין שאיתו צריך להתייעץ בעניין הוא עורך דין פלילי ורצוי מאד שיהיה לו ניסיון בייצוג לקוחות גם בנושא זה.

  הלבנת כספים

  החשיבות של התרחקות מעולם הפשע 

  כאמור, הבעיה המשמעותית של הדרדרות לחיים של פשע היא שאין מדובר בעניין זמני או חד פעמי ותמיד תהיה לזה המשכיות. מי שמתחיל להתעסק עם סמים עלול למצוא את עצמו מסתבך עם ארגון פשע שמבצע פעולות לצורך הלבנת כספים ולעולם אי אפשר לדעת על לאן מגיעים. הדבר הנכון הוא לשמור על החוק, להתנהל ולהתנהג בצורה נורמטיבית וכמובן לדווח לרשויות החוק והאכיפה על כל עבירה על החוק שנחשפים אליה.

  דרוש לכם ייעוץ משפטי בנוגע להלבנת הון? פנו למשרד עו"ד כהן סטרשנוב, משרד עם ותק וניסיון רב בתחום ותקבלו את המענה המתאים לכם ולמקרה שעל הפרק.למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 03-6116299

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   03-6116299 WhatsApp
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין