ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  גרימת מוות ברשלנות

  רשלנות מתייחסת להיעדר תשומת לב או לפגיעה וטעות שקורות בלי להתכוון. המחוקק מסייג וטוען שאדם סביר בנסיבות רגילות ונורמליות לא היה טועה אלא שם לב למצב ויוכל היה למנוע את התרחשותה של התאונה או הטעות שקרתה. מכאן שהנושא של גרימת מוות ברשלנות קשור לתקלה שקרתה מצד אדם זה או אחר ובגינה נגרם מותו של אדם אחר. החקיקה מייחסת אחריות למי שצריך ויכול היה בעצם לשים לב לפרטים וכך למנוע את המצב הרשלני שגרם למוות המדובר. במשפט הפלילי מדובר בעבירת ההמתה שנחשבת לקלה ביותר והדין בגינה יהיה מאסר של עד שלוש שנים.

  למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 03-6116299

  מה כדאי לדעת על גרימת מוות ברשלנות?

  אף אדם לא היה רוצה לגרום במודע לפגיעה באדם אחר, בוודאי שלא למוות שלו. על מנת להרשיע בגין גרימת מוות ברשלנות צריך להוכיח כי אכן הייתה רשלנות, כלומר שהנאשם לא ביצע פעולה שהיה עליו לבצע וכי המוות נגרם כתוצאה ישירה מהרשלנות המדוברת, כלומר לא ננקטו אמצעי זהירות מצד הנאשם, מה שבסופו של דבר גרר למותו של הקורבן. מי שאמון על מלאכת ההוכחה הוא עורך הדין הפלילי שמלווה את הנאשם או את נציגי הקורבן ויעשה כל שביכולתו על מנת להוציא את האמת לאור ולמצות את הדין על פי המקרה הספציפי שקרה. כל מקרה כזה חייב להיבחן לגופו ולעומק.

  גרימת מוות ברשלנות

  החשיבות של ליווי מקצועי מצד עורך דין במקרים של גרימת מוות ברשלנות

  כאשר מדובר בנושאים משפטיים פליליים אין זה מומלץ לבחור בייצוג עצמי ובחירה זו אפילו עלולה לגרום לנזק לאותו אדם שבוחר בזה. חובה להיות מיוצגים על ידי עורך דין פלילי מקצועי ומנוסה ואם מדובר במקרה של גרימת מוות ברשלנות הרי שחשוב לוודא שעורך הדין מנוסה ספציפית במקרים שכאלה והוא ייצג לקוחות גם בהליכים משפטיים שעסקו בזה. זה מה שיבטיח שהוא יידע איך לייצג כל לקוח ולקוח בצורה הטובה ביותר.

  במשרד עו"ד כהן סטרשנוב עוסקים בין היתר במשפט הפלילי, שמים דגש על יחס אישי ומקצועי לכל מי שפונה לסיוע מצד המשרד ועושים הכל כדי לסייע. 

  למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 03-6116299

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   03-6116299 WhatsApp
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין